Hakkımızda

profil

 

23 yıllık deneyimi ile sektörünün liderlerinden olan EGEBETA sektör de faaliyetine otomatik kapı ve panjur sistemleri olarak başlamış ve İzmir ve Ege Bölgesinde sektöründe istikrarlı büyüyerek bölgede lider bir marka konuma gelmiştir.

Artan ve değişen sektör talepleri ile 2009 yılında ürün yelpazesini de genişleterek planlı büyüme hedeflerini gerçekleştirmeye başlamış 2010 yılında İtob Fabrikayı faaliyete alarak artan sektör taleplerini karşılamaya başlamıştır.

2013 yılının başında Havaalanı karşısında İZDEP Depolarında 500 m2 showroom 4000 m2 OTOMASYON YAPI MARKET’i toplam 4500 m2’de Depo ve Satış kullanım alanı olmak üzere İZDEP lojistik alanında özel yükleme rampa sistemleri sayesibde sağlıklı sevkiyat ve istif avantajı sağlanmış kaliteli hizmet vermeyi ilke etmiştir. İtob organizede 4000 m2 üretim alanı ile üretimde zaman sorunu çözmüş ve Satışta EGEBETA lider konuma gelmiştir.

2013 yılının sonlarına gelindiğinde EGEBETA kendi alanında uzman, yeterliliği olan, tecrübeli, eğitimli 130 personeli ve 40 araçlık filosu ile yatırımlarını istikrarlı arttıran ve AR-GE çalışmalarını en üst seviyede tutan sektöründe kurumsallaşmayı sağlamış örnek bir firmadır.

EGEBETA satış sonrası hizmet için de gece gündüz hizmet vermektedir. EGEBETA Türkiye’de Sektöründe ilk kez 7/24 ve 1 saatte acil servis hizmeti veren tek firmadır. Satışını yaptığımız tüm ürünler garantimiz altındadır. “Kaliteli ürünler en iyi fiyatlara” sloganı ile verilen hizmetin kalitesini ve önemini vurgulamaktadır.