Endüstriyel Açık Otopark Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Endüstriyel Açık Otopark Sistemleri
/

Endüstriyel açık otopark sistemleri, adından da anlaşılacağı gibi endüstriyel alanlarda kullanılan sistemlerdir. yani Fabrikalarda, tesislerde, büyük depolarda ve bunun gibi bir çok endüstriyel alanlarda arabaların üstünü kapatmak için kullanılır. Açık otopark sistemleri aracınızı park ettikten sonra güneş ışınlarından ve kötü hava koşullarından korumaktadır. Yüksek sıcaklarda araçların içini serin tutan ve yağmurdan, kardan ve doludan koruyan bu otopark sistemi günümüzde sıkça kullanılmaktadır.

Endüstriyel otopark sistemleri, istenilen yükseklikte, araç sayısına ve ihtiyaca göre yapılmaktadır. İstediğiniz renkte yapılan bu açık otopark sistemleri istenilen tasarımda yapılabilmektedir. Taşıyıcı profiller üzerine lamine edilmiş cam veya farklı nitelikte koruma malzemesiyle kaplanan otopark çatısı sınırsız seçenekte model seçeneklerinde zevkinize göre açık otopark sistemi yapmaktayız.

Egebeta olarak istediğiniz boyutlarda, ölçülerde ve tasarımda açık otopark sistemlerini endüstriyel alanlarda yapmaktayız.