Endüstriyel Tip Panel Kapılar

Anasayfa » Hizmet » Endüstriyel Tip Panel Kapılar
/

Endüstriyel tip panel kapılar, çelik ve alüminyum malzemeden üretilen kapı sistemleridir. Bu kapılar genellikle garajlarda, sanayilerde, fabrikalarda kullanılmaktadırlar. Farklı renk ve tip seçenekleri ile üretilebilen bu kapılar otomatik, butonla, uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen çeşitleri de mevcuttur.

Endüstriyel alanda kullanılan panel kapılar güneş ışınlarına ve kötü hava koşullarına karşın uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Yüksek sıcaklarda, yağmurlarda, kar yağışlarında ve rüzgarlarda yüksek mukavemet gösteren endüstriyel tip panel kapılar yıllarca kullanılabilir. Endüstriyel tip panel kapı dik olarak yükselir ve tavana yatay konumda açılım sağlar. Kapı binanın şekline göre tasarlandığından yer kaybı ve zaman kaybı oluşturmaz. Bundan dolayı iç ortamlarda yer kaplamaz daha ferah çalışma alanı sağlar.

Egebeta endüstriyel alanlarda kullanılan endüstriyel tip panel kapılar üretimini ve montajını uzman ekibi ile yapmaktadır. Bu kapılar binalarınızın kapı açıklığına uygun,istenilen ölçüde yapılabilir.