Otomatik Bahçe Kapı Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Otomatik Bahçe Kapı Sistemleri
/

Otomatik bahçe kapı sistemleri özel mülkünüzü daha güvenli hale getiren bahçe kapısıdır. Otomatik bahçe kapıları müstakil evlerde, binalarda, sitelerde ve villalarda yabancı araç girişini engellemektedir. Motor sistemi ile çalışan bu kapılar oldukça sağlam kapılardır. Bu kapılar temelde demirden ve alüminyumdan üretilmektedirler. Özelliklerde bu kapıların üzerine ahşap işleme yapılarak daha güzel hale getirilen kapılardır.

Otomatik bahçe kapı sistemleri toplamda 500 ve 2 ton ağırlıkları vardır. Bu ağırlığı elektrikle çalışan bir motor açıp kapamaktadır. Bu kapıların açıp kapama hızları ortalama 0,5 m/sn aşağı yukarı değişmektedir. Bu kapıların sıkışmalara karşın güvenlik önlemleri de mevcuttur.

Otomatik kapının avantajlarına baktığımızda geçişi kolaylaştırmaktadır. Zamandan tasarruf sağlayan bu kapılar özellikle özel mülkünüzün güvenliğini de sağlamaktadır. Egebeta olarak Otomatik bahçe kapı sistemlerini avrupa standartlarında yapmaktadır. Yılların tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile en iyi hizmeti vermekteyiz.