Veranda Bahçe Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Veranda Bahçe Sistemleri
/

Veranda bahçe sistemleri günümüzde daha ferah ve rahat ortamlar sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.  Özellikle otellerde, ofisinizde, kafetaryanızda, restaurant’larda kullanılmaktadırlar. Veranda bahçe sistemleri yaz ve kış aylarında kullanılan sistemdir.

Veranda bahçe sistemi uygulanacak yere göre çelik alüminyum ve pvc profilleri kullanılarak yapılmaktadır. Kapalı, ancak şeffaf mekanlar olarak şık ve işlevsel hale getirmek mümkündür. Bu sistemde kullanılan temperli veya emniyetli cam sayesinde ısıtma ve soğutma esnasında minimum ısı kaybı söz konusudur. Her iklim koşuluna uygun çevreci, estetik, dekoratif, fonksiyonel çağdaş mekanlar sunulmaktadır. Yaptığımız kış bahçeleri sizlere, yaşadığınız ortamı en çarpıcı, en etkili biçimde genişletme imkanı sunar. Kış bahçesi sistemi, sunduğu kolaylıklar ile doğal açık alanları kapalı yaşam alanlarına çevirir.

Veranda bahçeler tamamen taşıyıcı çelik konstrüksiyon malzeme kullanılmaktadır. Özellikle cam çatılı kış bahçesi sistemleri en çok tercih edilen kış bahçesi modelidir. Kış bahçesi kış bahçelerinde servis ve ısı yalıtım çok önemli yer tutmaktadır. Kış bahçeleri artık lüks hayat tarzından çıkıp gereksim haline gelmiştir.Özellikle son yıllarda yapılan tüm inşaat projelerinde kış bahçesi şartnameye yazılır hale gelmiştir.

En çok tercih edilen kış bahçesi veya kış bahçeleri modelleri arasında cam çatılı ısı cam konforlu güneş kontrol özelliği bulunan kış bahçesi modelleridir. İsteğinize göre her zaman veranda bahçe sistemleri uygulamalarını yapmaktayız.